latviešu

Čau. Piedod kad tik vēlu traucēju, bet cik saprotu pie tevis Lietuvā var nopirkt visu vai ne? Es čatoju ar Linu un jautāju vai viņai tur var nopirkt skolas lietas un viņa teica ka nē. Tā kā tas skolas lietas pie mums Latvijā nopirkt un arī drēbes nevar es gribēju jautāt vai tu man dažas lietas nevarētu nopirkt Lietuvā un atsūtīt ar kurjeru? Kad Lina atsūtīs naudu es varu pateikt Naura tantei lai tev pārskaita lai vari nopirkt kaut kādas lietas kas man ir vajadzīgas.

lietuviešu

Sveiki. Gaila, kai taip vėlai trukdžiau, bet kiek suprantu, kad viską gali nusipirkti Lietuvoje, ar ne? Aš plepėjau su Lina ir paklausiau, ar ji galėtų ten nusipirkti mokyklinių reikmenų, ir ji pasakė „ne“. Kadangi Latvijoje negalima nusipirkti mokyklinių prekių iš mūsų, taip pat drabužių, norėjau paklausti, ar negalėtumėte Lietuvoje nusipirkti kai kurių daiktų ir išsiųsti per kurjerį? Kai Lina atsiųs pinigus, aš galiu pasakyti Naura tetai, kad ji juos pervestų, kad galėtumėte nusipirkti man reikalingų daiktų.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)