latviešu

Periartikulārās bursās prevalējoši subkaromiālā bursā palielinātā apjomā izsvīdums līdz 7mm. Arī glenohumerālā locītavā izsvīdums. Izsvīdums ap m, bieeps braciī garās galvas cīpslu līdz 4mm. M Subscapularis izsekojams visā garumā. M Supraspinatus et Infraspinatus cīpslās stiprinājumu vietās nevienmērīgas signālintensitātes un nevienmērīga biezuma, enkuru dēļ artīfakti cīpslās. Gar lielo pauguru sīkas kaulu šķembas. Humerus galviņā neliela tūska, kas parasta atrade pēc traumas un ķirurģīskas terapijas.

lietuviešu

Periartikuliariniuose sprogimuose paplitimas subcharominėje bursoje padidėja iki 7 mm. Taip pat bėrimas glenohumeraliniame sąnaryje. Iškvėpimas aplink m, tyrės petnešos ilgos galvos sausgyslės iki 4 mm. M Subscapularis atsekamas per visą ilgį. M Supraspinatus et Infraspinatus Artritas sausgyslėse dėl nevienodo signalo intensyvumo ir nevienodo storio sausgyslių prisitvirtinimo vietose. Išilgai didelių kalvų yra nedideli kaulų fragmentai. Humerus turi nedidelį galvos patinimą, kuris yra dažnas po traumos ir chirurginio gydymo.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)