latviešu

Rekomendācijas (izmeklējumi, ārstēšana, režīms); Pēc MR datiem subarohnoidāls asinsizplūdums ir pilnīgi uzsūcies. EEG nav datu par epiaktivitāti. Patreiz jāturpina Tab, Tripliksan. Tab. Phisiotens Pacientam jāstājas neiroloģijas DS, dots norīkojums. Datums: Ārsts: Santa Sabeļņikova (paraksts, zīmogs)

lietuviešu

Rekomendacijos (tyrimai, gydymas, režimas); Remiantis MR duomenimis, subarohnoidinis kraujavimas visiškai absorbuojamas. EEG nėra duomenų apie epeaktyvumą. Tęskite skirtuką dabar, Tripliksan. Tab. Phisiotens Pacientas turi patekti į neurologinį DS, paskiriamas susitikimas. Data: Gydytoja: Santa Sabelnikova (parašas, antspaudas)

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)