latviešu

Adresāts: Cien. ģimenes ārstam KONSULTANTA SLĒDZIENS Pacienta vārds, uzvārds: Valerijs Jakuševs Personas kods: Ambulatorā pacienta kartes nr: Diagnoze: St pēc politraumas (kritiens no augstuma 06.2020). St pēc subarohnoidala asinsizplūdumā virs abam puslodēm. Labas orbītas, labas augšžokļa dobuma lūzuma. St pēc klīniskā nāves, kardiopulmonāla reanimācijas. Hipoksiski išēmisks smadzeņu bojājums. St pēc multipliem kaula lūzumiem. PAH I-II pakāpē. Neiroastēnija, sāpju sensitizācija. Stāvoklis pēc Ib pleca locītavas traumas, atkārtotam operācijām.

lietuviešu

Adresatas: Gerbiamasis. šeimos gydytojas KONSULTANTO IŠVADA Paciento vardas, pavardė: Valerijus Jakuševas Asmens kodas: Ambulatorinė kortelė: Diagnozė: Šv po politraumos (kritimas iš 202020 06 aukščio). T. y. Po subarohnoidinio kraujavimo virš abiejų pusrutulių. Gera orbita, geras viršutinės žandikaulio lūžis. T. y. Po klinikinės mirties, širdies ir plaučių gaivinimas. Hipoksinis išeminis smegenų pažeidimas. Ty po daugelio kaulų lūžių. PAH I-II laipsnis. Neuroastenija, skausmo jautrinimas. Būklė po Ib peties traumos, pakartotinė operacija.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)